Jap banesen me qera

Është publikuar nga Sadat me datën 22/04/2019 20:53.
Çmimi: 220 € -
Trego distancën(Prishtinë)

jap banesen me qera e cila ndodhet ne lagjen e muhaxherve banesa ndodhet ne katin 4 ka lift dhe ka ket renditje
1sallon me kuzhin
1dhome gjumi
1banjo
1 teras
kontak
044 137 231