Shese automobilin Suzuki Alto

Është publikuar nga Bektesh me datën 24/04/2019 13:02.
Çmimi: 1 950 € 2 200 €
Trego distancën(Prizren)
Viti: 2004 Kilometra: 200 000
Karburant: Benzinë Marrshi: Manual

Shes veturen Suzuki Alto , vetura eshte ne gjendje te regullt.I posedojm gomet per dimer dhe vere.