Shitet shtepia ne Prishtine

Është publikuar nga Gani me datën 12/12/2019 11:22.
Çmimi: 85 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet shtepia ne Prishtine, ne lagjen Kodra e Trimave. Shtepia eshte dy kateshe dhe ka kete renditje: 4 dhoma te gjumit, 1 sallon, 1 shpajz, 1 kuzhine, 2 banjo, taras, dhe garazhd.