Apartament ( banesë ) me qira

Është publikuar nga Banjë e Pejës-Apartament me qira me datën 07/12/2019 22:51.
Çmimi: 0 € -

Lëshojmë me qira apartament (banesë) për pushime dhe për vizitorë, në Banjë të Pejës te Qendra e Ujit Termomineral” Ilixha”.
Ambientet janë krejtësisht të reja, të mobiluara dhe me kushte super të mira.
Banesa gjenden në katin I të objektit, por ka edhe ashensor.

Gjendemi vetëm 50 metra larg ujit termomineral ( ujit të nxehtë).

Kontakt viber: +383 45 802 459

Ju mirëpresim!