Shitet Shtëpia 240m2 në 4 ari mbrapa Gorenjes

Është publikuar nga Agjensioni Dion ne Prishtine me datën 24/04/2019 11:13.
Çmimi: 190 000 € 190 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Shtëpia 2 katëshe 240m² në 4 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes në Qagllavicë. Shtëpia është e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, me hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë, nxemje qendrore në stil Zviceran dhe kamin, oborr të rregullar dhe rrethojë. Shtëpia është e gatshme në muajin gusht. Ka këto hapësira:
Kati i parë:
- qëndrim ditor, kuzhinë e trapezari, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon dhe depo
Kati i dytë:
- 3 dhoma gjumi, 2 banjo, (njëra dhomë është me gardarobë dhe banjo) ballkon
Shtëpia është me leje ndertimi nga komuna.
Çmimi është 190.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956