Chello

Është publikuar nga Xxxxx me datën 13/11/2019 23:35.
Çmimi: 200 €

Shes chellon 4/4 shume pak e perdorur thuaj se ere + Qanta dhe kembet. Per me shume kontaktoni ne numrin +38343868488. Urgjent