BANESA PER QIRA

Është publikuar nga SHPETIM me datën 17/08/2019 18:03.
Çmimi: 320 €
Trego distancën(Prishtinë)

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi. 
Banesa ka kete renditje; 
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses. 

Banesa do te jete e gatshme per qira prej muajit Prill dhe qmimi eshte 320 euro i diskutueshem. Banesa preferohet te leshohet per familjar.

Kontakti: 049676704 viber; +38349676704.