Shitet Banesa ne Mat - Kompleksi Royal - Kodi 0509

Është publikuar nga Agjensioni Prishtina City me datën 22/07/2019 17:47.
Çmimi: 50 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Banesa ne Mati 1 - Kodi 0509

Lokacioni: Kompleksi Royal

Siperfaqe: 58 m2

Kati 6

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore ( me termokos )
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes

- Banesa posedon leje ndertimit dhe eshte e legalizuar.

Çmimi €50.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com