Shiten 4.40 ari truall afer Fshatit Nderkombtar

Është publikuar nga Agjensioni Dion ne Prishtine me datën 20/01/2020 00:54.
Çmimi: 35 000 € 35 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shiten 4.40 ari truall te Restaurant Puro afer Fshatit Nderkombtar, në periferi të Prishtinës se Re në një vend me pamje shumë të bukur. Vendi është i përshtatshëm për biznes dhe per jetesë dhe i ka te gjitha kushtet urbanistike ka leje Ndertimi P+4 kate.
Çmimi 35.000 euro per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com