LOKAL ME QERA NE QT "KODRA E DIELLIT"-PRISHTINE

Është publikuar nga Bajrush me datën 22/07/2019 15:00.
Çmimi: 100 €
Trego distancën(Prishtinë)

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR, NGROHJE QENDRORE DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTURE, MINIBIZNES, SHITORE, ETJ. ÇMIMI 100€. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: b_bytyqi@yahoo.com.

044141035 +38344141035