Shitet Shtepia me 4.5 Ari Obor ne Bardhosh

Është publikuar nga Agjensioni Prishtina City me datën 10/12/2019 02:00.
Çmimi: 155 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Shtepia ne Bardhosh - Kodi 0311

Siperfaqe: 244 M2 Banim

Shtepi 2 katshe

Rneditjet:

Kati 1

- Sallon
- Kuzhin
- Trepezari
- Dhom Gjumit
- Banjo
- Shpajz

Kati 2

- 4 Dhoma Gjumit
- Shpajz
- Banjo
- Ballkon
- Teras

Posedon:

- 4.5 Ari Tok
- Garazhd per vetur
- Alarm Sigurie
- Nxemje Qendrore
- Ndriqim nga Lindja deri ne Perendim
- Eshte e ndertuar me kontrapllak
- Lagje e qet me ndriqim dhe sistem i mbyllur me port
- Rruga 9 M e gjere
- Infrastruktur te plot

- Pronari ben ndrim me ndonje banes dhe vetur.

Çmimi €155.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com