Shitet shtepia ne Prishtine

Është publikuar nga Gani me datën 12/01/2020 18:07.
Çmimi: 0 € -
Trego distancën(Prishtinë)

Shtepia gjendet ne Kodren e Trimave, eshte dy kateshe ka 200m2, garazh, 4 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 sallon, 2 banjo, 1 shpajz dhe taras
Ka 2.3ari toke