Jepet me qira Lokali 95 m2 ne lagjen Kalabria

Është publikuar nga Agjensioni Dion ne Prishtine me datën 22/07/2019 17:40.
Çmimi: 600 € 600 €
Trego distancën(Prishtinë)

Jepet me qira Lokali 95 m2 ne lagjen Kalabria (Emshir), ne Kompleksin Blerti. Lokacioni është mjaft i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, posedon 2 hyrje/dalje, kamera të sigurisë, alarm si dhe sistemin e menaxhimit të hyrje/dalje dhe kohës së punëtorëve.
Jepet per afat me te gjate kohor, min 12 muaj.
Qmimi i qirase eshte 600 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com