Opel Combo 1.7 diesel motor japan

Është publikuar nga Selman Kodra me datën 17/10/2019 21:07.
Çmimi: 4 250 €
Trego distancën(Prizren)
Viti: 2004 Kilometra: 250 000
Karburant: Naftë Marrshi: Manual

Shes Opel Combo 1.7 disel motor japan viti 2004, me 5 ulese,rrypi dhembezor i nderruar set,gomat e reja, amortizeret, frenat, uljen dhe filterat , e kompletuar.