Shitet Lokali 15m², te Kafet e Vogla

Është publikuar nga Agjensioni dion me datën 22/04/2019 18:57.
Çmimi: 30 000 € 30 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet lokali 15m², perdhese e ulet te Kafet e Vogla. Lokali gjindet perballe Ambasades Kroate ne rrugen kryesore, ështe komplet i renovuar dhe shume i pershtatshem per mobi shop, zyre, avokature, market, agjension etj. Lokali eshte i dhene me qira.
Çmimi eshte 30.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.dion-ks.com
agjensioni-dion@hotmail.com