Banesën me qera ne Dardani, nxemje nga termokosi

Është publikuar nga Agimi me datën 24/11/2019 21:07.
Çmimi: 0 € -
Trego distancën(Prishtinë)

Lëshoj banesë me qera në Dardani - Prishtinë (afer Bast Trade) , banesa përbëhet nga dhoma e ditës , dhoma e fjetjes, dhoma e femijeve, banjo dhe ambientet tjera ndihmëse. Banesa është komplet e mobiluar dhe e renovuar , derë të blinduar, nxemje qendrore nga termokos , eshte ne katin e pare.

Oferta vlene vetem per familjarë.

Nga pronari.


Tel:044/ 234 235

Viber: 00383 44 182 313