Ushit Mercdes-Benz 308D

Është publikuar nga Z.G me datën 04/11/2019 12:11.
Çmimi: 0 € -
Trego distancën(Prishtinë)

- Shes Kamjoneten Mercdes-Benz 308 Disel 3,5 Ton vozitet me kategorin B shum ekonomik Viti i prodhimit-1992 Timonin-servo 5-shpejtsi 280000klm 5’Muj-rexhistrim Perkthimi behet menjher, Gomat i ka 5 copa me rezerv te gjitha te reja Rimorkion-alomin 355x210 te gjitha serviset i ka te kryera me koh para 2 jav dite osht ne gjendje shum te mir si ana e jashtme ashtu dhe motorrike nuk ka nevoj per asnje investim Shitet per arsyje mos perdorimi per me shum na kontaktoni ne Tel : 044-248-421 apo Viber : +38344248421