shitet vetura opel astra 2005

Është publikuar nga Afrim me datën 01/11/2019 20:57.
Çmimi: 4 900 €
Trego distancën(Prishtinë)
Viti: 2005 Kilometra: 270 000
Karburant: Naftë Marrshi: Manual

shitet opel astr ah 2005
me te gjitha serviset e kryme
ryp dhemzor set
vaj filtera
klim e servisume
dhe shum sene tjera
me 01-12 2018 para dy dite esht ndru edhe seti - zamajac,llamell, korp, druo llager etj
siq e shihni edhe ne librez te serviseve
e servisume te OPEL RAFUNA PRISHTINE
PRES BLERS SERIOZ