Shitet banesa ne KAWA-Hyjnesha

Është publikuar nga Gazmend me datën 19/07/2019 14:04.
Çmimi: -
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet banesa dy dhomeshe ne katin e dyte. Banesa ka 86.42 m2. Eshte ne objektin KAWA-Hyjnesha.
Banesa shitet e mobiluar dhe e gatshme per banim. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje salon se bashku me kuzhine, nje terrace funksionale, nje banjo dhe nje vc.
Banesa muret i ka me glet, ka deren e hyerjes nga me te mirat ne treg, parket te bukur dhe te shtrenjte, banjoja dhe vc-ja e punuar me shume kujdes me keramike dhe pajisje shume kualitative. Nxemjen qendrore/lokale funksionale etj.