Lëshoj banesë më qira në Prishtinë.

Është publikuar nga Ardian geci me datën 23/10/2019 22:53.
Çmimi: 250 €
Trego distancën(Prishtinë)

Lëshoj banesë më qira në Prishtinë.
Banes është ndertim i ri dhe gjendet në rrugen “Jakov Xoxa” banesat e “Mark-Ing” afer Rruges B.
Banesa ka siperfaqe 60m2, kuzhin me sallon, dhomë gjumi, banjo, kooridor dhe ballkon.
Është e mobiluar dhe e gatshme për banim nga 1 dhjetori 2018! Kati -III-, ka rrymë, ujë, ashensor, 24/h, parking dhe lojra për femijë.
Banesen e leshoj vetë për familjar ose qifte!
Çmimi është 250 euro/muaj! Mund te thirrni çdo ditë në tel. 044-114-650, nga ora 18:00 deri 21:00!
Nuk bashkëpunoj me agjenci qe merren me ndermjetsim dhe patunëshmeri! Shpresoj që do te hasni në mirëkuptim!