Leshohet banesa me qira e pershtatshme per student

Është publikuar nga Enter me datën 19/07/2019 14:23.
Çmimi: 300 €
Trego distancën(Prishtinë)

Leshohet banesa me qira te Sllovenia Sport afer Kolegjit Fama
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 300 euro
Depoziti i obliguar
E-1453
Tel.viber
+38343717747
+38343717748