Shes truallin

Është publikuar nga Bashkim me datën 25/04/2019 22:43.
Çmimi: -
Trego distancën(Prizren)

Shes truallin perball restaurant marlboros ne recan . 2 ari me dokumentaciont te rregullt. E shes urgjentisht cmimi sipas marreveshjes .trualli ka rrym,uje, dhe rrugen. Gjithe te mirat pres bleres serioz.