Konkurs punsimi per BE

Është publikuar nga Isak me datën 17/08/2019 13:43.
Çmimi: 500 € 500 €
Trego distancën(Prishtinë)

Ofrojme vende pune ne Itali,Suedi,Dubai per goca nga e gjithe shqiperia,Kosova per lokale mbremjesh te nivelit te larte.Goca me experience dhe pa experience.Ofrojme seriozitet dhe disponueshmëri,pagese cdo dite ose cdo jave duke filluar nga 50-100 euro ne dite.Nese je nje goce e qeshur, hapur ne shoqeri asgje me teper,na kontakto.Ofrojme apartament falas perfshir (uji,drita,gas)dhe transport.Te interesuarat te nisin:

3-foto te fytyres dhe trupit
-gjatesine
-peshen
-moshen
-dhe diten qe deshirojne te fillojne pune tek ne.
-nepermjet ketij email- isaa70@live.com
ose nepermjet whats app,viber ne nr e cel: +38344975670