Shitet Banesa 115m² Kati 5 ne lagjen e Spitalit

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 04/10/2019 22:34.
Çmimi: 750 € 750 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Banesa 4 dhomshe 114.53m² kati 5-te ne lagjen e Spitalit, afer shkolles fillore Pavaresia ndertim i Vellezerve Asllani. Ofron kushte shume te mira, hapesira te organizuara mire dhe pamje fantastike nga terasa, uje dhe rryme 24 ore, lifti modern, garazha dhe parkingje te mjaftueshme, gjelbrim dhe kendi i lojrave. Posedon dokumentacion te rregullt. Banesa ka kete perberje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- 2 ballkona
Çmimi eshte 750 euro per m², çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com