Shitet Banesa 4-dhomshe 101m² Kati 8 te Royal City

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 22/07/2019 21:24.
Çmimi: 850 € 850 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Banesa 4-dhomshe 101m², kati 8-të, Blloku A, Royal City rruga Muharrem Fejza ne lagjen e Spitalit. Banesa ka orientimin ne Lindje-Perendim dhe këtë renditje te hapësires:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhomë e fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Poashtu ka parking te mjaftushëm.
Çmimi 850 euro për m², çmimi i diskutushëm.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com