Leshohet shtepia me qera (300m2), MATI 1

Është publikuar nga Naime me datën 17/09/2019 11:18.
Çmimi: 1 250 €
Trego distancën(Prishtinë)

Lëshoj shtëpinë me qera me madhësi prej 300 m2 në 6 ari e 71 m2, e përshtatshme për banim apo veprimtari të tjera si qerdhe apo çfarëdo lloj biznesi.
Lokacioni është në Lagjen e Spitalit, Rr. “Muharrem Fejza” afër shkollës Paravsia.
Shtëpia ka këtë renditje: Kati përdhesë ka 60m2 për banim me hyrje të veçantë dhe 40m2 garazhë me nxemje qendrore.
Kati i parë ka Sallon, kuzhinë, tryezari, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon të madhë.
Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, banjo dhe 2 ballkone.
Po ashtu ka edhe një lokal prej 40 m2.
Oborri eshte i madh dhe i shfrytezueshem, po ashtu parking te mjaftushem.
Të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin +38344140625