Shes banesen ne qender

Është publikuar nga Agush me datën 18/07/2019 10:15.
Çmimi: 210 000 €
Trego distancën(Prishtinë)


Shes banesen ne qender te Prishtines, rr. Agim Ramadani, kati 2. Banesa ka 100 m2 netto , plus podrumin 10 m2. Banesa gjendet përballë Hotel Sirius, ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos) dhe është në katin 2.
Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
2. Ballkona
1. Koridor
1. Shpajz (depo)
1. Podrum 12 m2