PlayStation 3 160GB HDD

Është publikuar nga Bleon me datën 07/09/2019 06:24.
Çmimi: 110 €

Shes ps3 ne gjendhe perfekte dhe i ardhur nga Zvicrra, Sony vjen me te gjitha kabllot dhe me 2 gjustika(DualShock) dhe me lojrat ne CD:
—Call of Duty Black Ops 2 —
WWE 2k15—
Fifa 11 —
Lego Marvel SuperHeroes—

Viber: +38349636977