Banesa me qira

Është publikuar nga Refik me datën 19/08/2019 11:42.
Çmimi: 300 €
Trego distancën(Prishtinë)

Lëshoj banesën me Qira në Qendër afer Hotelit Grand. Banesa gjendet në katin e parë , ka Dhomen e dites , dy dhoma gjumi , kuzhinen, banjon dhe ballkonin.