Banesa me qera

Është publikuar nga Mirsad Hasani me datën 22/07/2019 10:24.
Çmimi: 160 180 €
Trego distancën(Prishtinë)

Leshoj dy banesa me qera.

Njera banes eshte nje dhomeshe, ndersa tjetra eshte dy dhomeshe.Te dyjat jane te mobiluara dhe kane hymje te vecanta.
Ato perfshijne:banjo, dhoma gjumi, korridor,
kuzhine, dhome ndenje dhe ballkon.

Qmimi i baneses njedhomeshe eshte 160, ndersa qmimi i baneses dydhomeshe eshte 180.

Banesat gjinden afer Kolegjit Iliria, Bregu i Diellit ne Rrugen Hilmi Rakovica - Numer 15.

Kontakti mund te behet edhe me viber: +38649248767
+37744240550