Shes Banesen 35m2 te banesat e Hinta Bregu i diell

Është publikuar nga Beli me datën 23/04/2019 23:34.
Çmimi: 34 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shes Banesen 35m2 te banesat e Hinta Bregu i diellit,
Rr.Vllezerit Gervalla -Blloku 7 Hy.4 kat.4

Banesa gjindet pran rruges B,perball Royal Mall.
Banesa është ndertim i vjeter me plan urbanistik parking, park lodrash dhe e gjithë infrastruktura e duhur per banim.

Banesa eshte e renovuar.

Ka nxemje qendrore me termokos.

Banesa ka kete permbajtje

Dhome dite me kuzhine (kuzhina komplet)
Dhome gjumi. (Mobiluar)
Banjo. (Kompletuar me te gjitha)
Koridor
Ballkon. (I gjerë me kahje ka lindja)
Ne ballkon eshte e vendosur qadra per hije profesionale,qe vendoset dhe terhiqet ne menyr te lehte sipas nevojes.

Dokumentacioni në rregull shitet direkt nga pronari,me mundësi përkthimi te menjëhershëm në komun.
Banesa shitet nuk ndrrohet apo me ndonje kompenzim.

Mund te me kontaktoni gjdo dite permes Viberit dhe WhatsApp. (sms paraprakisht)

Qmimi sipas marrveshtjes.

Nr kontaktues: 044150136

Ju lutem mos dergoni e-mail por vetem permes telefonit sms ose thirrni!

BELI.