Lëshojmë banesë me qera në qendër të Prishtinës.

Është publikuar nga zarife me datën 23/07/2019 19:33.
Çmimi: 0 € -
Trego distancën(Prishtinë)

Lëshojmë banesë me qera në qendër të Prishtinës.

Banesa ka ne posedim: Një dhomë të fjetjes, një dhomë të madhe të ndejës bashk me kuzhinë, një banjo dhe një ballkon me pamje nga sheshi Zahir Pajaziti.

Banesa është e sapo renovuar, ka dritare të reja që izolojne zhurmën dhe nuk lejojne të depërtojë ftohti gjatë dimrit apo të nxehtit gjatë verës. Përvec kësajë banesa ka të instaluar edhe nxemjet qëndrore që në këtë pjesë te qytetit funksionojnë shumë mirë,poashtu kaedhe shensor.

Banesa është e mobiluar mirë dhe poashtu ka të gjitha paisjet shtëpiake si: Shporet, frigorifer, makine per larjen e rrobave, termo etj...

Kontakt: 044 / 737 934 ose 049 /285 158

044 / 737 934 049 285 158