Krevat dyshe. 160x200

Është publikuar nga Bashkim Kolgeci me datën 22/07/2019 19:38.
Çmimi: 150 €
Trego distancën(Prizren)

Shes Krevatin me Dyshek(Madrac) dhe dy tavolina te vogla ne gjendje shum te mir me pak se 6 muaj e perdorur duhet te transportoht vet dhe te qmontohet vet me 28.07.18