Shes shtepine ne dardani ish( jaglenic)

Është publikuar nga Selaudin me datën 14/07/2019 19:04.
Çmimi: 60 000 €
Trego distancën(Prizren)

Shitet shtepia me 2 ari troll cmimi i arsyeshem me mundesi diskutimi , Shtepia eshte e re e sapo ndertuar dhe ka pamje panoramike te qytetit te prizrenit , Shtepia eshte e kompletuar me sistemet e kanalizimit ,rrymes , ujit, dhe te ngrohjes qendrore . Kati i dyte eshte i gatshem per banim ,dimensionet e shtepise Jane 11:10 metra . Per te gjithe ju qe jeni te interesuar ju lutemi kontaktoni ne numrat e tel .