Mercedes Benz 3335 meiller kipper 4 aks

Është publikuar nga Mercedes me datën 23/07/2019 17:02.
Çmimi: 0 € -
Trego distancën(Prizren)

Mercedes-benz powerliner 33 35 ,
viti 1986
Transmetuesi elektronik
Akx 4,
8x4
km 325 000,
rimorkio e aluminit në gjendje të mirë
Rotaider,
posedon dhe pompen e hidrolikut per borepastruese


Nderrim i mundshem me ndonje makine te vogel
Mercedes Benz
Vw Touran
VW Golf 5
Pasat
Polo etj...