Shiten 4 Banesa 87m² Kati 2 dhe 5 ne Fushe Kosove

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 07/08/2019 18:11.
Çmimi: 550 € 450 €
Trego distancën(Fushë Kosovë)

Shiten 4 banesa 3 dhomeshe 87m², 2 ne katin e 2-te dhe 2 ne katin e 5-te afer Stacionit te Policise dhe Postes ne rrugen Nena Tereze, ndertim i ri ne Fushe Kosove. Banesat kane hapesire te organizuar mire, garazhen, parking te jashtem, 2 ashensor me kartele. Ka kete perberje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- shpajz
- koridor
- ballkon
Çmimi 550 euro per m2 qmimi diskutohet

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com