Gezo femin tuaj me nje dhurat te bukur

Është publikuar nga blej online baby shop me datën 19/07/2019 10:04.
Çmimi: -
Trego distancën(Prishtinë)

shkruaj emrin e vajzes apo djalit tuaj te vockel
bleni online:rruza me shkronja me figura te bukura per femijen tuaj,si mbajtese per cucull per femijë,qafore ose rreth dore w shumëqka tjeter per femje,gjësende shume te bukura,lire dhe mire per nje dhurat te ia besh dikujt mundeni te i shihni ne facebook : - blej online baby shop dhe ne instagram blej online baby shop, si dhe ne nr te telefonit +38949422332 si dhe ne viber ne kete nr +38649488886. transporti falas ne tërë Kosovën
MA LIRĒ VEQ LODHESH
JU MIRÈPRESIM