Kerkoj nje puntore (f) per mirmbajtje te shtepis

Është publikuar nga Kerkoj nje puntore per mirmbajtje te shtepis ose ndihmse kuzhinjere me datën 10/07/2019 14:15.
Çmimi: 600 €
Trego distancën(Prishtinë)

Pershendetje kerkoj nje puntore ( f ) per mirmbajte te shtepis dhe nje puntore zv kuzhinjere nese jeni te intetesuara mund te lajmroheni ne numrin tim. Ne whatsap +41 76 726 18 73 ju mirpres LR