Kryjem pun me Panel dhe Metal

Është publikuar nga Metal Construction me datën 14/07/2019 23:17.
Çmimi: -
Trego distancën(Prishtinë)

Bejm mbuluimin e objekteve banesav me panell po ashtu edhe konstruksionin e objekteve me metal si dhe fasada nga llamarina me qmime te volitshem bejm edhe kompenzime me vetura ju Mirpresim viber . +38349337088