LOKAL ME QERA NE QT "KODRA E DIELLIT"-PRISHTINE

Është publikuar nga Bajrush me datën 08/07/2019 08:41.
Çmimi: 100 €
Trego distancën(Prishtinë)

JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE “KODRA E DIELLIT”, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESHTE I KOMPLETUAR ME INVENTAR DHE KONDICIONER. ESHTE I PERSHTATSHEM PER ZYRE-BYRO, AVOKATURE, BUTIK, SHITORE, ZEJE-RROBAQEPESE, THONJTORE, PIKTORE, MINI BIZNES,ETJ. ÇMIMI 100€. INFORMATAT NE TELEFON 044-141 – 035; VIBER:+37744141035; E-MAIL: b_bytyqi@yahoo.com.