Daewoo Kalos (Urgjent)

Është publikuar nga Daewoo me datën 01/07/2019 19:04.
Çmimi: 2 300 € 2 500 €
Trego distancën(Prizren)
Viti: 2003 Kilometra: 173 000
Karburant: Benzinë Marrshi: Manual

Shitet Daewoo Kalos

Vetura osht prodhim I vitit 10.2003 me model 2004 Jam pronari i dyt ne Kosov!

Vetura ka keto karakteristika.

Dritaret e para elektronike
Dritat Xenon bi Xenon me
LED Pozicionet LED
Vollan me lift posht nalt
Dyert me mbyllje automatike
Fellne te bukura 14she
Llamellen e ka te ndrruar Akumulator te ri me garancion!
Interior te paster
Vetura osht e rujtme si ne kareseri po ashtu edhe ne trap dhe interior!
Vlen te ceket se ka hargjime te vogla dhe nuk esht hipotek ndrrimi te pronari i ri mbrenda dites !
Veturen mund te testohet edhe nga ju ose te naj mjeshter ku doni ju