Shiten 74 ari toke ne rrugen Prishtine-Ferizaj

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 16/07/2019 19:17.
Çmimi: 2 100 € 2 100 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shiten 74 ari toke ne rrugen Prishtine-Ferizaj afer Lulishtes Labi. Toka ka pozite te mire dhe infrastrukturen e nevojshme, eshte e pershtatshme per fabrika, depo etj,
Qmimi 2100 per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com