1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike

Është publikuar nga Terens Dautaj me datën 05/01/2019 14:09.
Çmimi: 37 800 €
Trego distancën(Zveçan)

Shitet apartamenti 1+1. Siperfaqja totale me gjithe ambjentet e perbashketa eshte 84m2. Ndersa vetem siperfaqja e apartamentit eshte 82 m2. Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 katesh. Apartamenti ka ballkonin dhe dritaren e dhomes me pamje nga rruga kryesore e Orikumit (Bulevardi Princesha Rugiine). Cmimi eshte 450euro/m2 por mbetet i diskutueshem. Per me shume informacione mund te me kontaktoni ne numrin e cel dhe viber: 355694520305. Ose ne whatsap ne numrin: 0696584245 .