Shitet Shtëpia 300m² në 5.50ari truall në Taslixhe

Është publikuar nga Agjensioni Dion me datën 19/09/2023 15:19.
Çmimi: 295 000 € 360 000 €
Trego distancën(Prishtinë)

Shitet Shtëpia 300m², në 5.50 ari truall në lagjen Taslixhe II. Shtëpia është P+2, plus garazha 180m² ndaras, i përshtatshëm për lokal, ka pozitë shumë të mirë për jetesë, hapësirë të organizuar mirë, ambient të qetë dhe oborr me gjelbërim.
Ka këtë renditje hapësirash:
KATI PERDHESË -
- sallon me kuzhinë e trapezari, banjo, koridor.
KATI I PARË -
- 3 dhoma të fjetjes, banjo, koridori, terasa.
KATI I DYTË -
- 1 dhomë e fjetjes e madhe, banjo, nënkulmi, terasa e madhe 70m².
Çmimi është 295.000 euro, çmimi i diskutueshëm.
Ka mundësi edhe ndërrim me banesa në qytet.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com
044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com