aksion

Është publikuar nga edoni me datën 02/08/2017 23:47.
Çmimi: 640 €
Viti: 1989 Kilometra: 195 533
Karburant: Benzinë dhe Gaz Marrshi: Manual

shitet audia shum shum e rjjtne tip top 1,8 plin benzin e qlajmrume ndrrim i munshem viber +37744281671