Audi A4 S line viti 2007

Është publikuar nga Miftar Krasniqi me datën 26/07/2017 23:50.
Çmimi: 8 000 €
Trego distancën(Rahovec)
Viti: 2007 Kilometra: 180 000
Karburant: Naftë Marrshi: Automatik

Audi eshte ne gjendje te mir serviset te kryera te gjitha me koh dhe vjen na gjermania me 5 shkurt 2017 per info te tjera na kontaktoni ne numer telefoni

049-129-415