liebherr 310

Është publikuar nga rahovec me datën 19/03/2017 21:49.
Çmimi: -
Trego distancën(Rahovec)

Shes eskavatorin liebherr 310 viti prodhimit 1992 ne gjendje shum te mir posedon 3 lug 40cm 80cm dhe 120cm.