Mercedes 190 Dizel 1,9 Rks

Është publikuar nga Mercedes me datën 17/07/2017 00:10.
Çmimi: 1 580 €
Trego distancën(Mitrovica V.)
Viti: 1986 Kilometra: 250 845
Karburant: Naftë Marrshi: Manual

Shes Mercedes 190-fabrikisht dizell 1.9 Me hargjime shum te vogla. Vetura posedon Shiber funksional, CD-MP3-Radio. Vetura nuk ka korezion dhe nuk esht i kalbur. Regjistrim deri me 05.04.2017 .Viti i prodhimit ne fund të 1985. Vetura esht ne gjendje te rregullt,Gomat 70%gjendje të mir. Vetura esht ne emrin tim personal, vlen te ceket se nuk eshte ne hipotek bankare ju garantoj ne dokumentacion eshte vetur familjare jo e tregtarve. Perkthimi behet brenda ores.Ju mire presim! Nr kontaktues; Viber+37744155461, 049 155 461