Opel Corsa 1.2 Automatik

Është publikuar nga F. Shala me datën 20/02/2017 10:41.
Çmimi: 1 600 € 1 600 €
Trego distancën(Rahovec)
Viti: 2006 Kilometra: 200
Karburant: Benzinë Marrshi: Automatik

Shes veturen opel corsa 1.2 automatik e po sa ardhur nga gjermania shum ne gjendje te mir teknine dhe optike. per info tele dhe viber +37744114195