Shitet Banesa 80m2 ndertimi 2014 ne kline

Është publikuar nga Gjok me datën 12/06/2017 21:28.
Çmimi: 48 000 €

Banesa esht ndertuar ne vitin 2014 gjendet ne kline afer sheshit nene tereza spitali gjendet 100m afer me dokumente te rregullta.
Banesa ka 80m2 ballkon ashensor dhe e mobiluar ne vitin 2015 te gjitha te reja dhe shum pak te perdorura vetem per pushime verore.
Per me shum info mund te kontaktoni ne nr +41799586494